Wszystko, co musisz wiedzieć o parkingu przy lotnisku w Katowicach

Gru 23, 2019 Bez kategorii

Wszystko, co musisz wiedzieć o parkingu przy lotnisku w Katowicach

Czas urlopów, wyjazdy służbowe i odwiedziny u rodziny bądź znajomych za granicą – właśnie wtedy potrzebujesz sprawdzonego parkingu przy lotnisku. Jednak najpierw musisz zyskać pewność, że wybrane przez Ciebie miejsce postojowe zapewni bezpieczeństwo Twojemu samochodowi. Dlatego sprawdź, jak wybrać najlepszy parking w Katowicach i przestań zamartwiać się o to, czy pracownicy dobrze zajmą się Twoim autem.

Dobra lokalizacja

Przede wszystkim zwróć uwagę na to, gdzie dokładnie znajduje się wybrany przez Ciebie parking. Jego lokalizacja jest istotna ze względu na dwa aspekty. Po pierwsze miejsca postojowe naprzeciwko lotniska lub tuż obok nich zazwyczaj są bardzo drugie, ale też pozostawienie tam samochodów jest większym zagrożeniem. Drugi aspekt, o którym musisz pamiętać, dotyczy tego, iż parking nie może znajdować się zbyt daleko od terminala. W końcu chcesz, by transport z parkingu na lotnisku lub odwrotnie był jak najszybszy. Właśnie z tego powodu jedną z najlepszych ulic w przypadku parkingu koło lotniska Pyrzowice Katowice jest Równoległa. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://www.startparking.pl/parkingi-pyrzowice-katowice.

Wiele dodatkowych usług

Bardzo ważne jest także to, by lotnisko w Katowicach Pyrzowicach zapewniało dodatkowe usługi, które zazwyczaj są uzależnione od ostatecznej ceny za poszczególne pakiety. Dzięki temu z łatwością możesz wybrać opcje, które odpowiadają Ci najbardziej. Istotne jest tylko to, żebyś wiedział, które z tych dodatkowych usług są faktycznie przydatne. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie listę opcji, które powinien zapewniać parking przy lotnisku w Katowicach.

Ubezpieczenie

Ocenę dobrego parkingu rozpocznij od sprawdzenia, czy w cenie za miejsce postojowe oferuje dodatkowe ubezpieczenie. Choć Twój samochód zapewne będzie tam bezpieczny, to jednak lepiej, jeżeli zapewnisz mu jeszcze większą ochronę. Dlatego najważniejsze jest ubezpieczenie od szkód parkingowych, czyli sytuacji spowodowanych np. przez inne osoby, które zostawiają swój samochód na tym samym parkingu. Poza tym istotne jest również ubezpieczenie od kradzieży. Jednak w tym przypadku zwróć uwagę na kwotę, do jakiej jesteś chroniony. Ponadto, jeżeli zostawiasz auto na parkingu w czerwcu, lipcu bądź sierpniu, to koniecznie wybierz ubezpieczenie od gradu i nawałnic.

Dojazd na lotnisko

Niezwykle istotne jest także to, żeby parking zapewniał tranzyt na lotnisko i z powrotem. Dzięki temu nie musisz przejmować się jeszcze tym aspektem. Poza tym zyskujesz pewność, że na pewno zdążysz na swój lot, a przejazd nie zostanie anulowany. Sprawdź też, ile osób może być przewożonych – optymalna liczba to 300 osób, a także, co jaki czas wyjeżdżają autobusy. W tym przypadku przejazdy co 25 minut wydają się najlepsze, ponieważ zapewniają ciągły transport pomiędzy parkingiem a lotniskiem.

Zwróć również uwagę na to, iż niektóre parkingi w pobliżu Katowic Pyrzowic umożliwiają dokładne sprawdzenie lokalizacji autobusu przy pomocy aplikacji mobilnej.

admin

Przezadmin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *