Nowoczesne usługi i udogodnienia na międzynarodowym lotnisku Pyrzowice

Sty 2, 2020 Bez kategorii

Nowoczesne usługi i udogodnienia na międzynarodowym lotnisku Pyrzowice

Jeśli dojeżdżasz na lotnisko Pyrzowice w Katowicach z innych miast, często najlepszym środkiem transportu będzie własny samochód. Warto wówczas zastanowić się gdzie go bezpiecznie zostawić, aby w trakcie pobytu w podróży nie martwić się o nic, lecz beztrosko odpoczywać na wakacjach. Przy największych portach lotniczych – zarówno w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, jak również w Katowicach czy Wrocławiu, znajdują się nowoczesne i doskonale zorganizowane parkingi sieci Start Parking. Wygodna przeglądarka online ułatwia rezerwację miejsca na dowolnie wybranym parkingu należącym do sieci Start Parking.

Międzynarodowy Port Lotniczy w Pyrzowicach – atrakcyjne kierunki lotów

Lotnisko w Katowicach należy do najprężniej rozwijających się lotnisk w Polsce.Obsługuje ono najbardziej uprzemysłowiony region w Polsce, a także jeden z najlepiej zurbanizowanych rejonów w Europie. Obecnie port lotniczy Pyrzowice oferuje podróżnym 110 różnych kierunków do najbardziej popularnych miejsc na świecie. Wśród najnowszych destylacji znalazły się Dubaj, Reykjavík, Amsterdam, Odessa oraz Manchester, co dodatkowo zwiększyło zainteresowanie turystów i biznesmenów.

Profesjonalna obsługa i najwyższy standard usług

Międzynarodowe Lotnisko w Pyrzowicach zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, lecz także wyróżnia się wysoką jakością świadczonych usług dzięki profesjonalnej obsłudze. Warto zwrócić uwagę na usługi klasy Premium przeznaczone nie tylko dla biznesmenów, lecz również dla innych wymagających podróżnych. Należą do nich m.in. Business Lounge i Fast Track.

Wygodne parkowanie nieopodal lotniska – bezpiecznie i tanio

Sieć Start Parking zadbała o to, aby zmotoryzowani podróżni mogli bezpiecznie pozostawić swój samochód i szybko dotrzeć na terminal lotniczy bez obawy o spóźnienie. Cała sieć parkingowa wokół największych portów lotniczych w Polsce zapewnia standardowe usługi w formie trzech różnych pakietów. W ramach każdego pakietu znajduje się całodobowy parking z dogodnym wjazdem i wyjazdem, ubezpieczenie pojazdu, zależne od rodzaju wykupionego pakietu, oraz transport pasażerów na lotnisko oraz ich odbiór po zakończonej podróży. Całodobowy parking przy Pyrzowicach Katowice jest nowocześnie zabezpieczony, a ponadto gwarantuje ubezpieczenie od kradzieży i szkód parkingowych.

Szybki transport na terminal lotniczy

W prosty i sprawny sposób – w wygodnych autobusach pasażerowie docierają na terminal, a po powrocie są odwożeni na parking. Specjalna aplikacja na telefon pozwala im obserwować trasy i godziny odjazdów autobusów. Dzięki temu mają pełną kontrolę nad czasem i czują się bardziej komfortowo.

admin

Przezadmin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *